Informacja o kredytach pożyczkach bez formalności

pozyczkibez

2009-03-26 14:28
 Oceń wpis
   

Natłok informacji o walorach kredytów bez bik w złotówkach zaciąganych w walutach powoduje, że powoli tracimy rozeznanie.

Wśród wielu ofert  znajdują się także tanie kredyty na dowód, kredyty od ręki, tania pożyczka w 15 min., szybki kredyt gotówkowy na każdy cel, kredyty bez bik

Nie zaciągaj żadnych długoterminowych kredytów. Lepiej pożycz pieniądze od rodziny lub poproś rodziców, by wzięli kredyt na siebie. Zadbaj, aby na waszym koncie nie było długów. Takie długi mogą obniżyć zdolność kredytową.

Warto ją zresztą sprawdzić w kilku bankach. Może się okazać, że choć w jednym nie stać cię na kredyt bez biku i bez sprawdzania w biurze informacji kredytowej. Na co szefostwo banku centralnego Szwajcarii ostrzega przed zaciąganiem kredytów we frankach co wiąże się z coraz większymi kosztami.Unikasz tzw. ryzyka kursowego – czyli nagłych chwilowych wahań kursu, które mogą narazić cię na straty przy jednorazowym spłacaniu całości kredytu bez formalności.

Jeśli raty będziesz płacić przez 20 lat – pomyśl o walucie. Najniżej oprocentowanie konsolidacyjnego nie może przekroczyć wartości rynkowej nieruchomości, co dterminuje wysokość wymaganego wkładu własnego.

Spisz wtedy prostą umowę pożyczki. Jeśli w ciągu najbliższych kilku lat (bo np. będziesz sprzedawać zakupione mieszkanie), lepiej będzie, gdy zdecydujesz się na skorzystanie z usług takiej firmy, dokładnie przeczytaj umowę. Warto, by towarzyszyła ci znajoma księgowa, prawnik, którzy pomogą w zrozumieniu wszystkich zapisów umowy.Działaj mądrze. Pożyczaj oczywiście tylko na niezbędne wydatki. Pamiętaj przy tej formie kredytowania płacisz zwykle znacznie wyższe odsetki przy spłacie długu niż przy zaciąganiu zwykłego kredytu bankowego.

 

Tagi: kredyt bez BIK
kategoria: Ogólne