Informacja o kredytach pożyczkach bez formalności

pozyczkibez

2009-03-26 14:35
 Oceń wpis
   

Coraz częściej istnieje również możliwość uzyskania kredytu bez przedstawiania zaświadczenia o zarobkach. Nowością są tzw kredyty odnawialne - bez zaświadczeń o zarobkach, bez opłat jedyne czego potrzebujesz to stałego dostępu do linii kredytowej - w serwisie znajdziesz najlepsze oferty na kredyty odnawialne.

Pożyczka na dowód osobisty to niezłe rozwiązanie chwilowego problemu z pieniędzmi. Większy zasób nowej gotówki kazdemu się przyd. Pożyczki na dowód to zazwyczaj niewielkie kwoty do 50 000 zł na wyższy procent niż standardowe produkty z oferty kredytowej banków. Wiąże się to z tym że bez sprawdzania w Biurze Informacji Kredytowej BIK i zdolności kredytowej zwiększa ryzyko niespłacenia pożyczki gotówkowej. Pożyczka na dowód nie jest chętnie udzielana przez banki. Znaleźć można jednak cąłkiem sporą ofertę kredytową w niektórych placówkach. Warto w tym celu szukać pożyczki na dowód w serwisach finansowych kierując się na znalezienie interesującej nas oferty.

Kredyt na dowód najczęście wystepuje jako uzupełnienie oferty banków na klientów nie posiadających zdolności kredytowej nie będących jednak w ogólnokrajowej bazie informacji kredytowej BIK. Oferta nie ogranicza się jednak do kredytów na dowód możliwe jest także otrzymanie kredytu bez sprawdzania w bik jednak koszt tekiego kredytu będzie oczywiście znacznie wyższy niż przy sprawdzaniu zdolności kredytowej klienta. W zasadzie nie trudno jest otrzymac kredyt na dowód. Wiele instytucji dostepnych na rynku kredytów zastanawia się nad upowszechnieniem tej formy kredytowania w celu przyciągnięcia nowej grupy klientów dotychczas nie branej pod uwagę.

Tagi: Kredyt na dowód
kategoria: Ogólne